بازدید ۲۸۵۶۱
کد خبر: ۸۹۸۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹ 12 May 2019

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی امروزه یکی از ارکان اصلی سفر است. هزینه های درمانی به خودی خود بار مالی زیادی را به ما وارد می کند . حال اگر در طول سفر این اتفاقات بیفتد، با توجه به ارزش پول و در دسترس نبودن بانک و محدود پودن وجه نقد، این بار مالی دو چندان خواهد شد. از طرفی این اتفاقات ممکن است شیرینی سفر را به تلخی تبدیل کند. جلوگیری از این اتفاقات معمولا اجتناب ناپذیر است.  اما میتوان با آینده نگری این خسارات و هزینه ها را جبران کرد یا به حداقل رساند.در راستای همین آینده نگری و برای جبران این خسارات در هنگام سفر و آسودگی خاطر مسافران، بیمه مسافرتی معرفی شده است.هنگامی که از سفر های هوایی نام برده می شود هواپیمایی ماهان به عنوان نامی آشنا مطرح هست و بیمه ماهان نیز در کنار هواپیمایی ماهان در جهت تدارک سفری آسوده اقدام به معرفی و فروش طرح های معتبر بیمه مسافرتی مورد تایید سفارت خانه ها نموده است.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

بسیاری از افرادی که نام بیمه مسافرتی را شنیده اند به دنبال بیمه مسافرتی برای سفرهای داخل کشور هستند. اما حقیقت این است که نام کامل این بیمه نامه ، بیمه مسافرتی خارج از کشور است. در حقیقت یکی از دلایل معرفی بیمه مسافرتی سفارت خانه ها هستند. خرید بیمه مسافرتی برای صدور ویزا الزامی است. به همین دلیل است که می گوییم این بیمه صرفا برای سفرهای خارج از کشور ارائه می گردد.

بیمه نامه مسافرتی به دو صورت single برای سفر به یک کشور و multiple برای سفر به دو یا چند کشور صادر میشود.

بیمه مسافرتی ویزا و اقامت

اکثر کسانی که برای دریافت ویزا و سفر خارجی اقدام می کنند، بیمه مسافرتی را جدی نمی گیرند. از همین جهت اقدام به خرید بیمه مسافرتی با پوشش های کم و بعضا نامعتبر می نمایند.

بیمه مسافرتی یکی از ارکان مهم قبول درخواست صدور ویزاست. خرید بیمه مسافرتی معتبر با پوشش کامل میتواند از رد درخواست ویزا یا reject شدن درخواست جلوگیری کند. به نحوی که سایت سفارت آلمان شانس قبول شدن درخواست بدون بیمه مسافرتی را 0 می داند. و این مورد در مدارک مورد نیاز سفارت خانه ها برای سفر به گرجستان، ترکیه، تایلند، کانادا، ایتالیا و فرانسه نیز آمده است.تمامی بیمه نامه هایی که در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به فروش می رسد مورد قبول سفارتخانه هاست و این بیمه نامه ها با گارانتی بازگشت وجه به فروش می رسد درصورتی که سفارتخانه آنها را نپذیرفت شما می توانید آن را عودت دهید و وجه خود را دریافت نمایید . بیمه نامه های صادر شده در بیمه ماهان معتبر ترین بیمه نامه از این حیث بوده و احتمال نپذیرفتن آن توسط سفارت خانه ها نزدیک به صفر است.

پوشش بیمه مسافرتی

مطلبی که باعث می شود افراد برای خرید این بیمه نامه مجاب شوند، پوشش های بیمه مسافرتی است. بیمه ماهان همواره سعی در جلب رضایت مشتری داشته. طرح های بیمه مسافرتی ارائه شده توسط بیمه ماهان پوشش های جذابی را به بیمه گزاران ارائه می دهد. این پوشش ها برای احساس امنیت در سفر طراحی شده اند. برای آشنایی بیشتر چند نمونه از پوشش های این بیمه نامه را مرور کنیم :

  • اگر مسافر در طی سفر بیمار شود و احتیاج به بستری داشته باشد، بیمه مسافرتی هزینه های درمانی و بستری را تحت پوشش قرار می دهد.
  • بیمه هزینه های دندانپزشکی که نیاز به درمان فوری داشته باشد را پرداخت می کند.
  • اگر مسافر در طول سفر بیمار شود و نیاز به مدارک پزشکی داشته باشد، بیمه مسافرتی مدارک را برای وی ارسال خواهد کرد.
  • اگر بیماری مسافر طوری باشد که احتیاج به بازگشت به ایران را داشته باشد، بیمه این کار را انجام خواهد داد.
  • در صورتی که مسافر در طی سفر فوت کند، بیمه مسافرتی متعهد است تا متوفی و بازماندگان وی را به کشور بازگرداند.
  • اگر در طول سفر یک از اقوام مسافر فوت شود، بیمه تمهیداتی را جهت بازگشت مسافر فراهم می کند.
  • در صورتی که مدارک و پول مسافر مورد سرقت قرار بگیرد یا مفقود شود، بیمه مسافرتی با توجه به مستندات مبلغی را به مسافر پرداخت می کند.
  • در صورت نیاز به مشاوره حقوقی، بیمه این امکان را برای مسافران فراهم می کند.

در ادامه 22 دلیل برای خریدن بیمه مسافرتی را به صورت تصویری مرور می کنیم ....

برای خرید بیمه مسافرتی می توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به نشانی bimemahan.com  مراجعه نمایید .

بیمه مسافرتی سامان + خرید آنلاین و ارزان

 

بیمه مسافرتی ارزان

یکی از مهمترین دغدغه های ما در هنگام خرید، قیمت مناسب است. شاید همین مسئله باعث شده تا اولین چیزی که در هنگام خرید بیمه مسافرتی به دنبال آن می رویم، بیمه مسافرتی ارزان باشد. بسیاری از تورهای مسفارتی برای جذب مسافر قیمت بیمه مسافرتی را بسیار ارزان اعلام می کنند. قیمت بیمه مسافرتی به عوامل مختلفی مثل پوشش ها، منطقه سفر، مدت بیمه نامه و سن متقضی بستگی دارد. در حقیقت برای کاهش قیمت بیمه مسافرتی باید از سقف پوشش های این بیمه نامه کم کرد . اما در بسیاری از موارد، این بیمه های مسافرتی مورد تائید سفارت قرار نمی گیرند. حتی بعضا پیش آمده که بیمه مسافرتی تقلبی و نامعتبر به مسافر تحویل داده شده. پس بهتر است در مقوله بیمه، کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

بیمه ماهان با همکاری هواپیمایی ماهان اقدام به ارائه تخفیف های گروهی جهت رفاه حال مشتریان خود کرده است و با توجه به فروش بالای این مرکز تفاوت قیمت چشمگیری در طرح های این فروشگاه با دیگر فروشگاهها  مشاهده می شود.

بهترین بیمه مسافرتی

بسیاری از شرکت های بیمه اقدام به ارائه و فروش بیمه مسافرتی کرده اند. اما همین تنوع، انتخاب بهترین بیمه مسافرتی را برای ما دشوار می سازد. مهمترین مسئله در انتخاب بهترین بیمه مسافرتی، پوشش های بیمه نامه و خدماتی است که شرکت های بیمه ارائه می دهند. هنگامی که به مقایسه بیمه های مسافرتی می پردازیم، متوجه می شویم که شرکت ها در ارائه پوشش ها متفاوت عمل میکنند. در این بین بهترین بیمه مسافرتی، بیمه ای است که بیشترین پوشش ها و خدمات را به مسافران ارائه می دهد.

بیمه مسافرتی سامان

هنگامی که به مقایسه بیمه های مسافرتی می پردازیم، متوجه میشویم که کامل ترین پوشش ها و بهترین خدمات برای بیمه مسافرتی سامان در نظر گرفته شده.

بیمه مسافرتی سامان + خرید آنلاین و ارزان

بیمه مسافرتی سامان قابلیت صدور آنی و تحویل در لحظه را دارد. در صورت خرید بیمه مسافرتی سامان، بیمه نامه به صورت pdf برای شما صادر می شود. اما درصورت درخواست مشتری، بیمه نامه به صورت فیزیکی برای مشتری ارسال خواهد شد.اما برای ارائه به سفارتخانه نسخه pdf  کافی بوده و به هیچ گونه مهر و امضایی نیاز ندارد .

طرح های جدید بیمه مسافرتی سامان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با معرفی و فروش طرح های جدید بیمه سامان سعی در ارائه بهترین و کاملترین خدمات به مشتریان نموده است. بیمه سامان برای سفرهای متفاوت بیمه نامه های متفاوتی تدارک دیده است. این بیمه نامه ها دارای پوشش ها و خدمات متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشد. این بیمه نامه ها شامل: بیمه سفر تفریحی، بیمه سفر تجاری، بیمه سفر دانشجویی، بیمه سفر ورزشی، بیمه سفر زیارتی و بیمه سفرهای بلندمدت میباشد.در شکل زیر طرح های ارائه شده بیمه مسافرتی را با یکدیگر مرور می کنیم .برای خرید این طرح ها کافیست تا به وبسایت بیمه ماهان به نشانی bimemahan.com   مراجعه نمایید.

بیمه مسافرتی سامان + خرید آنلاین و ارزان

عودت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی تحت شرایطی قابلت استرداد وجه را هم داراست. در صورتی که سفر شما قبل از صدور ویزا لغو شود، سفارت برای شما ویزا صادر نکند یا پس از صدور ویزا سفر شما به دلایلی لغو گردد، میتوانید بیمه نامه خود را عودت دهید.

پس از عودت بیمه مسافرتی وجه پرداختی شما براساس قوانین به شما استرداد می گردد.

خرید بیمه مسافرتی

راه های متفاوتی برای خرید بیمه مسافرتی وجود دارد. اما در روزهایی که هر چیزی را می توان آنلاین خرید ، چرا بیمه مسافرتی را اینترنتی نخریم؟

وبسایت های زیادی اقدام به فروش اینترنتی بیمه کرده اند. بحثی که هنگام خرید اینترنتی بیمه مطرح می شود، چگونگی اعتماد به فروشگاه اینترنتی می باشد.

یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش بیمه، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می باشد. بیمه ماهان مبتکر فروش بیمه مسافرتی در کمتر از 5 دقیقه است. این فروشگاه با سال ها تجربه موفق در فروش بیمه و با داشتن پشتوانه ای معتبر چون هواپیمایی ماهان، یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی بیمه می باشد.

بیمه ماهان با درنظر گرفتن منافع مشتریان خود، طرح های جدید و متفاوت بیمه مسافرتی سامان را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

با مراجعه به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و وارد کردن مشخصات سفر خود، بهترین طرح بیمه مسافرتی سامان را انتخاب و خریداری کنید.

در تمامی لحظات خرید شما پشتیبانی بیمه ماهان به صورت آفلاین و آنلاین در خدمت شماست و شما همواره می توانید فقط با شماره گیری 45239 از هر جای ایران  مشاوره رایگان خرید بیمه دریافت نمایید.

ارسال نیز در فروشگاه بیمه ماهان به سراسر ایران صورت می گیرد و در صورتی که سبد خرید شما بالای 100 هزار تومان باشد این ارسال رایگان صورت می گیرد.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان |  خرید اینترنتی بیمه در کمتر از 5  دقیقه

Bimemahan.com

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سوابق کاندیداهای اصولگرایان تهران احمد امیرآبادی فراهانی