اخبار ويژه
مرور روزنامه‌های شنبه ۲۶ خرداد
صدای انتخابات دو مرحله‌ای می‌آید؟ /تو صریح بگو رفع فیلترینگ را برای چه می‌خواهی؟! /تاثیر پارادایم سیاست خارجی بر مبارزات انتخاباتی
سرنوشت‌سازی مرددها، جدال سلبریتی‌ها در انتخابات آمریکا، شوک افشاگری جاودانی!، وزن‌کشی نامزد‌ها روی ترازوی میزگرد‌های تخصصی، ترور، تیغ زنگ زده اسرائیل در برابر حزب الله، گوشت به جای نفت بر سر سفره‌ها می‌آید، پول تولیدملی و کارگران مس در حلقوم فاسدان فوتبال و رقابت زیر سایه شعار‌های اقتصادی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
تابناک گزارش می دهد
اشنباه بزرگ بایدن؛ آیا مجلس سنا «معامله بزرگ» امریکا و عربستان را تصویب می کند؟
با در نظر گرفتن انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا و تحولات اخیر در سیاست اسرائیل، اتخاذ استراتژی صبورانه تر در قبال معامله بزرگ بین امریکا و عربستان معقول تر جلوه می کند.

وزارت دیپلمات‌ها یا ستاد آقای کاندیدا؛ تخلف وزارت خارجه ای ها در ورود به حمایت انتخاباتی را چه کسی بنیان نهاد؟

وزارت دیپلمات‌ها یا ستاد آقای کاندیدا؛ تخلف وزارت خارجه ای ها در  ورود به حمایت انتخاباتی را چه کسی بنیان نهاد؟
فرایند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در جریان است و هرچه که پیشتر می رویم صحنه شفاف تر و مرزبندی های میان کاندیداها و حامیانشان عیان تر می شود.
ابعاد تازه‌ای از ماجرای فساد در فوتبال ایران
دو مجری مشهور در آستانه ورود به پرونده فساد به عنوان متهم/ افشاگری یا جنگ دو جناح قدرت؟
در پرونده فساد گسترده در فوتبال ایران، موارد متعددی بیان شده است و کم‌کم مستقیم و غیرمستقیم پای افراد دیگری هم به این پرونده باز می‌شود.
تکذیبه وزارت راه؛ بذرپاش قهر نکرده است!
وحید قربانی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی شایعات مبنی بر عدم حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی  را در وزارتخانه تکذیب کرد.
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در گفت و گو با تابناک:
تیم اقتصادی را با شایستگان ببندید، نه با نگاه سیاسی و جناحی/ اشتباهی که در دولت‌های هشتم تا سیزدهم تکرار شد!
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: تحریم‌ها و شرایط سخت تحمیلی بر صادرکنندگان، موجب شده که تعداد زیادی از صادرکنندگان خوش‌نام ايراني از حوزه صادرات کناره‌گیری و فعالیتشان را متوقف کنند.
ماجرای نامه خبرساز معاون وزیر بهداشت برای عضویت در هیئت علمی دانشگاه/ پیگیری تابناک از شخص معاون
معاون وزیر بهداشت در خصوص نامه پرحاشیه خود برای عضویت در هیئت علمی یکی از مهم ترین دانشگاههای پزشکی کشور، توضیحاتی را ارائه کرد.
#فوتو_نیوز_تابناک
حجم زیاد توهین‌ به کاندیداها کار ربات‌هاست/ انهدام باند مبارزه «قفس» در ملارد
از «باد در تهران ۱۴۰ حادثه ساخت» تا «ثبت دو فرود اضطراری در چند ساعت»، «ایران سانتریفوژ‌های جدید نصب کرده!»، «احتمال استرداد ۳ تن از منافقین به ایران»، «۴ کشته در حادثه مطب دندانپزشک»، «سیلاب جاده کندوان را بست» و...، «فوتونیوز» بیست و چهارم خردادماه پیش روی شماست.
جنجال نظرسنجی‌های انتخاباتی / نظرسنجی منتسب به صداوسیما صحت دارد؟
صداوسیما اعلام کرد: نظرسنجی‌هایی که به رسانهٔ ملی نسبت داده می‌شود را تکذیب می‌کنیم.
نقدی بر آنچه در فدراسیون فوتبال تحت مدیریت تاج می‌گذرد
وقتی رکن قضایی فدراسیون فوتبال «فساد» را عادی‌سازی می‌کند/ «تاج‌گذاری فساد در فوتبال»
مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف به گونه‌ای به عادی‌سازی فساد در فوتبال پرداخت که گویی باید تاج‌گذاری فساد در فوتبال را به ارکان قضایی این فدراسیون تبریک گفت.
در گفت و گو با تابناک مطرح شد؛
عملکرد یک دهه اخیر نامزدها مهم تر از وعده هاي این روزهاست/ دولت آینده از تکرار فساد دبش و رانت دلاری جلوگیری کند
هادي حق شناس گفت: مردم باید به سوابق و عملکرد یک دهه اخیر شش نامزد ریاست جمهوری توجه داشته باشند و نه صحبت‌های این روز‌ها تا در نهایت به تحلیل واقع بینانه دست یابند.
تابناک گزارش می دهد؛
روایت دانشمند معروف از «جنگ سرد جدید»؛ ایران و اسرائیل در «جنگ گرم» هستند؟
جنگ سرد مانع از تلاش‌ها برای پیگیری دفاع در برابر حمله هسته‌ای و قابلیت‌های خلع سلاح اولیه و همچنین مانع برنامه ریزی برای جنگ هسته ای نشد.
بانک عامل در برابر افکار عمومی مسئول است
تخلف مالیاتی در ستاد تبلیغاتی؛ چگونه اقدام آقای کاندیدا، زمینه پولشویی های بعدی را فراهم می کند؟
یک کارشناس حوزه مالیاتی در خصوص حواشی واریز میلیاردی به حساب شخصی در ستاد سعید جلیلی تاکید کرد: بانک عامل باید از ستاد انتخابات و وزارت کشور مجوز دریافت کرده باشد تا امکان جمع‌آوری این حجم از پول فراهم شود و این مدل اعلام شماره حساب بستر پولشویی را فراهم می کند.
مرور روزنامه‌های پنج شنبه ۲۴ خرداد
نقد کردن وعده صادق/ امکانات و موقعیت‌های دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع/فساد ارزی و بر باد رفتن اخلاق
سگ‌های ولگرد را فوراً کنترل کنید، پیامد‌های تلخ یک «میزبانی موقت»، دولت آینده با چه واقعیت‌هایی در سیاست خارجه روبه‌روست؟، یورش پلیس فرانسه به مقر گروهک تروریستی منافقین در پاریس، صعود نفتی نرخ رشد به قله ۷ ساله، موج انگیزه مهاجرت، چالش فرش‌های سعدآباد تمام نشد؟، پرهیز از چند دستگی در دیپلماسی، ۱۰ سوال از رئیس جمهور آینده و سنگین‌ترین حمله موشکی حزب‌الله از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
#فوتو_نیوز_تابناک
توقف تولید محلول دیالیزی مسموم!/ آزمایش موبایل ضدسرقت توسط گوگل
از «سهم ۴۶ درصدی موتورسواران از مرگ» تا «محکومیت ۴۵ ماهه ۲ آمریکایی در پی همکاری با ایران»، «پرسپولیس رسما بدون سرمربی شد»، «از رأی پرونده هواپیمای اوکراینی استقبال می‌کنیم»، «وار نباشد، لیگ عقب می‌افتد» و...، «فوتونیوز» بیست و سوم خردادماه پیش روی شماست.
طنز سیاسی
و...این ۱+۵ نفر از نظر مصرف انرژی، قدرت موتور، میزان اصطکاک و ظرفیت!
تابناک در گزارشی تصویری به شباهت شگفت انگیز کاندیداهای ریاست جمهوری یعنی اقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی به خودروهای قدیمی پرداخته است. برای دریافت جزئیات بیشتر گزارش را دنبال کنید.
از سکه‌های لای گز تا سکه‌های صرافی
آنهایی که در زمان فساد فوتبال مسئولیت داشتند/ تاج و همه مردان رئیس!
در پرونده فساد گسترده در فوتبال ایران، بیشتر آنهایی که مسئولیتی در فوتبال داشته‌اند سعی دارند که این فساد را متوجه به زمان دیگری بدانند.

اختصاصی تابناک؛ فرش های «گم» شده سعدآباد چرا و چگونه «جابجا» شدند؟

اختصاصی تابناک؛ فرش های «گم» شده سعدآباد چرا و چگونه «جابجا» شدند؟
ماجرای مفقود شدن فرش های نفیس مجموعه سعد آباد در دولت سابق با اظهار نظر روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه وارد مرحله جدیدی شد.
اختصاصی تابناک
شعار نامزدهای انتخاباتی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری چیست؟/ تغییر شعار چهار کاندیدا نسبت به شعارهایشان در ادوار قبل
شعار نامزدهای انتخاباتی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری 1403 در حالی اعلام شد که در مواردی شعار برخی از آنها، با شعارهای دوره قبلی شان متفاوت بود.
اختصاصی تابناک؛
«تَکرار می کنم» تِِکرار می شود؟!/ تمسک به پیام خاتمی برای بازگردندان «بدنه نا امید از اصلاحات» به صحنه
شنیده‌ها حاکی از آن است که اصلاح طلبان به این جمع‌بندی رسیدند که باید سید محمد خاتمی، رئیس جمهور اسبق ویدئویی در حمایت از مسعود پزشکیان منتشر کند. 
تابناک گزارش می دهد
سرنوشت توافق نامه جامع ایران و روسیه چه خواهد شد؟/ مسکو هم تایید کرد هم تکذیب!
در حالی خبرگزاری دولتی روسیه از تعلیق توافق‌نامه جامع همکاری میان ایران و روسیه خبر داد که دو کشور تاکید کردند به کار خود در خصوص توافقنامه جامع همکاری دوجانبه ادامه می‌دهند.
اختصاصی با استاد اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس
رئیس جمهور آینده، شما دیگر عددسازی نکنید/ وضعیت اقتصادی چگونه بهتر می شود/ رشد اقتصادی بالای ۱۰ درصد را می توانیم، اما نمی خواهیم
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما ، اقتصاد اولویت نیست، گفت: اگر هدف اصلی دولت آینده بهبود وضعیت اقتصادی باشد، آن موقع می‌توانیم بررسی کنیم که سایر الزامات و زمینه‌ها برای تحقق رشد اقتصادی چه مواردی هستند.
تابناک بررسی کرد؛
خدمات روانی در ایران؛ ارزان است و نمی صرفد، گران است و نمی ارزد!/ درآمد روانشناسان چقدر است؟
یک روانپزشک و یک روانشناس در گفتگو با تابناک تاکید کردند که خدمات روانشناختی و روان درمانی در ایران بسیار ارزان است؛ البته این نکته را هم اضافه کردند که همین تعرفه ارزان برای اکثر مردم قابل پرداخت نیست.
تابناک گزارش می دهد
جنگ نتانیاهو با ژنرال ها؛ پای پسر هم در میان است!
امروز در حالی که اسرائیل مدعی درهم شکستن حماس و بازگرداندن اسیرانش از غزه است، گالانت و ژنرال‌های سابقش در کابینه جنگ همراه با رهبری ارتش و روسای سرویس‌های اطلاعاتی اختلافاتی با نتانیاهو دارند.
اختصاصی تابناک؛
ابهامات و حواشی جالب شماره حساب جلیلی؛ اکانتی غیر رسمی با دسترسی به ریز تراکنش‌های ستاد
پس از اعلام نتایج نامزدهای تائید صلاحیت شده، ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در اطلاعیه‌ای از هواداران خود خواست کمک‌های مالی را به شماره حساب اعلام شده واریز کنند، بررسی های تابناک نشان می‌دهد شماره حساب اعلامی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی  ابهامات جالبی دارد که در این گزارش به آن پرداخته‌ایم.
با تحولات منطقه و جهان
حمله صهیونیست‌ها به «رفح»/ حمله سنگین موشکی لبنان علیه اسرائیل/ واکنش بایدن به حکم دادگاه علیه پسرش
حمله صهیونیست‌ها به «رفح»؛ واکنش بایدن به حکم دادگاه علیه پسرش و حمله سنگین موشکی لبنان علیه اسرائیل از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
سئوالهای اساسی یک اقتصاددان از کاندیداها؛ سرتیم اقتصادی شما کیست؟/ سیاست تعدیل یا اصلاح ساختاری؟/ چگونگی کنترل تورم و ارز؟
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه نامزد‌های ریاست جمهوری باید سرتیم اقتصادی خود را معرفی کنند، گفت: مردم باید بدانند کاندیداها، برای یارانه ها، کسری بودجه، ناترازی برق و بنزین و منابع بانکی و حوزه صادرات و ... چه برنامه ای دارند.
مرور روزنامه‌های چهارشنبه ۲۳ خردادماه
نماینده‌ای که تریبون مجلس را هزینه دفاع از قانون‌شکنان کرد! /بیم و امید‌های بانکداری در دولت چهاردهم/آب و منابع زیستی؛ برنامه نامزد‌ها چیست؟
چرا شغل ریاست‌ جمهوری طرفدار دارد؟، نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟ کاسبی با رنج مردم، انتخابات در مرحله وزن‌کشی، حماس و نتانیاهو طرح آتش بس را پذیرفتند، پزشکیان، روحانی می‌شود یا همتی؟، سیر صعودی در بازار اجاره مسکن، ترس مسببان پشت‌پرده از پرونده فساد و تشکیل پرونده برای سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
رابطه‌ام با درویش خوب است اما دلیلی برای حضورم در پرسپولیس نیست

اختصاصی با علی دایی: استقلال نساجی را می‌برد، از جام شرافت صحبت نمی‌کردند/ فساد در ایران فقط در فوتبال است؟ برخی فسادها قابل پنهان کردن نیست/ حاضر نشدم جانشین گل‌محمدی شوم

اختصاصی با علی دایی: استقلال نساجی را می‌برد، از جام شرافت صحبت نمی‌کردند/ فساد در ایران فقط در فوتبال است؟ برخی فسادها قابل پنهان کردن نیست/ حاضر نشدم جانشین گل‌محمدی شوم
علی دایی، سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به مطرح شدن نامش به عنوان گزینه سرمربیگری سرخپوشان واکنش نشان داد و اعلام کرد در این خصوص صحبتی با او نشده است.
در گفتگو با تابناک مطرح شد

ماجرای «خون فروشی» به کشورهای عربی چیست؟/ مراجعه بالای شهروندان برای اهدای خون به مردم غزه

ماجرای «خون فروشی» به کشورهای عربی چیست؟/ مراجعه بالای شهروندان برای اهدای خون به مردم غزه
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران به برخی از اخبار منتشر شده درباره صادرات خون به کشورهای عربی به عنوان بحث «خون فروشی»، واکنش نشان داد.
تابناک گزارش می دهد؛
۲۷ هزار میلیارد تومان برای خودی ها؛ توپ ولخرجی بانکی در زمین ایرانی/ گزینه انحلال برای بانک خصوصی فعال می شود؟
بانک ایران زمین از جمله بانک‌های زیان ده است که در سال‌های اخیر با افزایش ضرر و روند نزولی کفایت سرمایه مواجه بوده است. این در حالی است که این بانک به شرکت مرتبط با خود بیش از ۲۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات در یک سال پرداخت کرده است.
اختصاصی با عضو مجلس خبرگان رهبری

درّی نجف آبادی: رئیس جمهور نباید بترسد/ از توکل و عدالت تا حمایت از محور مقاومت

درّی نجف آبادی: رئیس جمهور نباید بترسد/ از توکل و عدالت تا حمایت از محور مقاومت
عضو تشخیص مصلحت نظام، گفت: رئیس جمهور انتخاب شده باید شجاعت لازم پیگیری و پیاده کردن همه مسائل در عرصه‌های داخلی، منطقه‌ای وبین‌المللی را داشته باشد.
تابناک بررسی می کند
تمدید گرانی یا پایان نگرانی؟؛ بیم و امید معیشت در دولت بعد/ برنامه های اقتصادی کدام کاندیدا با اقبال مردمی مواجه است؟
بعد از تایید ۶ نامزد نهایی تصدی پست ریاست جمهوری به نظر می‌رسد، اصلی‌ترین اولویت مردم برای انتخاب کاندیدای اصلح برنامه‌های اقتصادی، آن هم برنامه هایی به دور از شعار زدگی و مبتنی بر حل واقعی مشکلات است.
تابناک بررسی کرد؛
اختصاصی/ آیا از لانینا باید ترسید؟/ رابطه «دورپیوندی» این پدیده با ایران
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت مخاطرات وضع هوا سازمان هواشناسی درباره نگرانی های مطرح شده در فضای مجازی درباره یک پدیده آب و هوایی توضیحاتی به تابناک ارائه داده و می گوید پدیده لانینا رابطه دورپیوندی با ایران دارد.
بازخوانی دیدار عجیب فولاد - استقلال
طعنه مجیدی به نکونام درباره فوتبال پاک/ فساد در فوتبال ابعاد جدیدی پیدا می‌کند؟
فرهاد مجیدی، سرمربی سابق استقلال پس از دیدار عجیب تیمش با فولاد در لیگ نوزدهم طعنه‌هایی زده بود که سرمربی فولاد در آن زمان جواد نکونام بود.
گفت‌وگوی اختصاصی با استاد دانشگاه کلمبیا آمریکا؛ اعراب خلیج فارس از تنش با ایران خسته شده اند/ بحرین به دلایل امنیتی و اقتصادی خواهان کاهش تنش است
«رابرت شاپیرو» معتقد است ایران و کشورهای عربی خلیج فارس منافع متقابل امنیتی، سیاسی و اقتصادی و فرهنگی دارند که با برقراری و تقویت رابطه می توانند به این منافع دست یابند.
با تحولات منطقه و جهان
حکم دادگاه کانادایی علیه خطوط هوایی اوکراین در سقوط پرواز PS۷۵۲ در ایران/ تصویب قطعنامه آتش‌بس غزه در شورای امنیت/ آمریکا: تنگه تایوان را جهنم می‌کنیم/ گسترش بی‌سابقه دامنه جنگ ‌حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی
تصویب قطعنامه آتش‌بس غزه در شورای امنیت؛ حکم دادگاه کانادایی علیه خطوط هوایی اوکراین و گسترش بی‌سابقه دامنه جنگ ‌حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
 تابناک گزارش می دهد؛
آغوش راهبردی؛ روسیه چرا و چگونه روابط خود را با طالبان گسترش می دهد؟
عدم حمایت آسیای مرکزی از روسیه در جنگ اوکراین، مسکو را به دنبال روابط نزدیک‌تر با طالبان تشویق کرده است.
مخاطبان تابناک بنویسند؛
برای پیروزی در مناظره ها، کدام کاندیدا چه حرفی را بزند؟ کدام کاندیدا چه حرفی را نزند؟
مخاطب گرامی «تابناک»، باتوجه به تائید صلاحیت 6 نفر از کاندیداهای ریاست جمهوری دوره چهاردهم از سوی شورای نگهبان، به نظر شما، «کدام کاندیدا، چه حرفی را اگر بزند، یا چه حرفی را اگر نزند، می تواند برنده احتمالی مناظرات انتخاباتی باشد؟». «هر کدام از کاندیداها، چگونه می توانند دست برتر را در مناظره ها داشته باشند؟»
تابناک گزارش می دهد
روایت تحلیلگر ارشد سیا از مساله مغفول در جنگ غزه؛ مسئله حماس نیست/ مقاومت نتیجه اشغالگری اسرائیل است/ محبوبیت حماس افزایش یافته است/ راه حل؛ تشکیل کشور فلسطین است
پروفسور «پل پیلار» معتقد است تا زمانی که اسرائیل سیاست اشغال خود را تغییر ندهد، می‌تواند انتظار مقاومت خشونت‌آمیز بیشتری را داشته باشد؛ صرف نظر از اینکه حماس از بین برود یا نه.
انتقاد تند وکیل پرونده از فیلم بی بدن
ناگفته‌هایی از ماجرای غزاله و آرمان/ پشت پرده پول پاشی میلیاردی برای جلوگیری از قصاص چه بود؟
پرونده پیچیده «غزاله» و «آرمان» که در دهه ۹۰ با حاشیه‌های فراوان بالاخره با قصاص پسر عاشق پیشه و بدون پیدا شدن جسد یا اثری از غزاله، بسته شد، با اکران یک فیلم سینمایی، بازهم خبرساز شده است.
مرور روزنامه‌های سه شنبه ۲۲ خرداد
هشتم تیر و شرایط پیچیده جهانی/جنگ لبنان و معادلات سیاسی منطقه/فراتر از یک انتخاب
شروع پرقوت ستادها، وقت برای رئیس‌جمهور آینده تنگ است، پیامد‌های استراتژیک استعفا‌ها در کابینه جنگ رژیم صهیونیستی، تحقق وعده یک میلیون شغل در سال، خبر خوب برای فعالان گردشگری، اولین حضور رسمی ایران در بریکس، واکنش ایران به احتمال استفاده اروپا از مکانیسم ماشه و زلزله سیاسی در اروپا از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
#فوتو_نیوز_تابناک
۲۹ درصد تحریم، ۴۴ درصد حضور/ قلعه‌نویی حرفش را عوض کرد
از «اعلام جرم انتخاباتی علیه دو رسانه» تا «تصویب قطعنامه آتش بس در غزه»، «گوشی معمولی دورف خراب شد»، «راه‌اندازی معاملات "برق" در بورس»، «انتخابات نیمه الکترونیک است» و...، «فوتونیوز» بیست و یکم خردادماه پیش روی شماست.
در گفتگو با تابناک مطرح شد

تحلیل ها و توصیه های انتخاباتی یک جامعه شناس مطرح خطاب به کاندیداها؛ این کارها و این حرفها شما را رئیس جمهور می کند!

تحلیل ها و توصیه های انتخاباتی یک جامعه شناس مطرح خطاب به کاندیداها؛ این کارها و این حرفها شما را رئیس جمهور می کند!
یک جامعه شناس معتقد است که مناظره‌های ریاست جمهوری می‌تواند میلیونها رای را از سبد نامزد‌ها جابجا کند.
زلزله‌ای که ساختمان سئول را دگرگون می‌کند
باز شدن پای یک دانه درشت در پرونده فساد در فوتبال/ دریافت ۲۰۰ سکه از باشگاه لیگ برتری؟
اگر پرونده فساد در فوتبال ایران با همین سرعت رسیدگی پیش برود، به زودی ابعاد جدیدی از این ماجرا روشن خواهد شد.
محسن رضایی: ساختار دولت نیاز به تحول اساسی دارد
محسن رضایی با اشاره به اینکه ایران در ۱۰۰ سال اخیر به ساختار و چارچوب منسجم سیاسی و حکمرانی رسیده است، گفت: اما در دیگر ساختارهای حکومتی که مهمترین آن، دولت است نیاز به تحول اساسی داریم.
داستان تازه ای به نام «فاکتور نکردن»
اقدام جدید و عجیب ایران خودرو و سایپا؛ همگرایی برای گرانی!/ این سانتافه، صرفا در ایران یافت می شود/  دلیل تفاوت قیمت كارخانه و بازار چیست
کارشناس بازار خودرو گفت: در حال حاضر با رکود کامل در بازار مواجه هستیم و مشتری برای خرید مراجعه نمی‌کند. اما پاسخ به اين پرسش كه چرا قیمت‌ها آن‌قدر بالا مانده اين است که مسئولان وزارت صمت نتوانستند نیاز روزانه، ماهانه و سالانه بازار خودرو را تأمین کنند.
رشد قیمت نفت تا اوایل دهه ۲۰۳۰
اختصاصی با عضو انجمن اقتصاد انرژی آمریکا؛ ترامپ عاشق هیدروکربن‌هاست، پیروزی او یعنی نوسانات قیمتی شدید در نفت/ دوران طلایی پالایش در پایان راه/ در انرژی های نو، با «عقب ماندن» می توان پیروز شد!
«فریدون فشارکی» معتقد است ترامپ تمایل دارد بر قیمت‌های نفت تأثیر می‌گذارد و بسته به اعلام نظرات او در هر روز، قیمت‌های روزانه در حدود دو تا سه دلار در بشکه تغییر خواهد کرد.
سایر ویژه‌ها